NN

Finančná skupina NN na Slovensku

NN je moderná spoločnosť s jasnou víziou do budúcnosti, ktorej stredobodom záujmu nie sú len poistné zmluvy, ale najmä ľudia.

NN má na Slovensku silnú tradíciu. Pôsobí tu už od roku 1996 ako prvá zahraničná poisťovňa pod menom Nationale-Nederlanden, dnes NN Životná poisťovňa, a.s.

O rok neskôr vznikla Prvá doplnková dôchodková poisťovňa Tatry – Sympatia, ktorá na poli doplnkového dôchodkového sporenia dodnes patrí k jednotkám na slovenskom trhu. Súčasná NN Tatry – Sympatia, d.d.s., a.s. sa stará o dôchodky a spokojnú jeseň života Slovákov už takmer 20 rokov.

V roku 2004 vznikla i NN dôchodková správcovská spoločnosť, a.s. (pôvodne ako ING), čím sa finančná skupina NN na Slovensku zapojila aj do poskytovania II. dôchodkového piliera.

NN si klientov váži a plní ich individuálne potreby a požiadavky, či už v priamom kontakte s finančným agentom, na kamenných pobočkách po celom Slovensku alebo telefonicky a on-line, prostredníctvom servisného portálu Moja NN

Naši klienti oceňujú spoločnosť NN za jej služby, produkty a ich kvalitu. Odborná porota vyznamenala NN na Slovensku už niekoľkokrát Zlatou mincou (1. miesto v roku 2014, 3. miesto v rokoch 2013, 2015 a 2. miesto za rok 2016 a 2017) v kategórii Doplnkové dôchodkové sporenie. Spoločnosť sa tiež hrdí titulom PoisťovňaFH roka 2016 od Finančnej hitparády – v nezávislom verejnom prieskume označilo až 90 % oslovených Slovákov NN Životnú poisťovňu za tú, s ktorou sú najviac spokojní.

NN chce prostredníctvom svojich zdrojov prispievať k trvalej prosperite spoločnosti v miestach, kde pôsobí. Verí, že jej rola sa neobmedzuje len na vytváranie zisku. Znamená to, že svoju zodpovednosť k spoločnosti, životnému prostrediu berie vážne a ani etické záväzky jej nie sú ľahostajné. Svojimi zdrojmi a znalosťami NN podporuje trvalý rozvoj spoločnosti. Verí, že vďaka svojim dlhoročným skúsenostiam a znalostiam celosvetových trendov a ich vplyvu na ľudí, spoločnosť a podniky je schopná prispieť k zdraviu ekonomiky, stabilite spoločnosti a blahobytu súčasnej aj budúcej generácie.